Skip links

Wykopy pod fundamenty

Oferowane przez nas usługi budowlane obejmują profesjonalne wykopy pod fundamenty. Jeśli szukasz sprawdzonej firmy remontowo-budowlanej z Warszawy lub okolic, która zaoferuje Tobie wykonanie fundamentów z gwarancją ceny oraz terminowej realizacji zlecenia, to idealnie trafiłeś. Korzystając z naszych usług możesz być pewien, że nie zostaniesz zaskoczony żadnymi dodatkowymi kosztami, o których nie wiedziałeś w momencie podpisywania umowy. Mało tego, jesteśmy jedną z nielicznych firm budowlanych, a być może nawet jedyną, która sama na siebie nakłada kary finansowe za nieterminowe rozpoczęcie oraz zakończenie robót!

Pisemna gwarancja niezmienności ceny oraz terminowego wykonania wykopów pod fundamenty

Świadczone przez nas usługi budowlane są zawsze wykonywane na podstawie umowy, a wszystkim naszym klientom wystawiamy faktury oraz paragony. Co ważne, umowa jest przejrzysta i czytelna, napisana zrozumiałym językiem. To właśnie w niej zapisana jest gwarancja:

  • niezmienności ceny,
  • terminowego wykonania wykopów pod fundamenty.

Jeśli kopanie fundamentów pod Twój dom czy też inny budynek rozpocznie się lub zakończy niezgodnie z ustalonym harmonogramem, wypłacimy Tobie karę umowną w wysokości 1% wartości kontraktu za każdy dzień roboczy opóźnienia.

Wszystkie prace są nadzorowane przez dedykowanego kierownika robót.