Skip links

Murowanie ścian i usługi murarskie

Mieszkańcom oraz firmom z Warszawy i okolic oferujemy profesjonalne usługi murarskie. Dlaczego warto zlecić stawianie ścian właśnie nam? Naszą firmę remontowo-budowlaną wyróżnia to, że wszelkie roboty wykonujemy na podstawie umowy, która jest napisana prostym, zrozumiałym językiem. Co więcej, za wykonane przez nas prace otrzymasz fakturę lub paragon. Dodatkowo, na nasze usługi murarskie udzielamy 24-miesięcznej pisemnej gwarancji.

Profesjonalne murowanie ścian w Warszawie – murarze z wieloletnim doświadczeniem w branży

Posiadamy własne brygady budowlane. Nasi murarze to prawdziwi fachowcy, którzy mają wieloletnie doświadczenie w murowaniu ścian:

  • działowych,
  • nośnych,
  • z bloczków betonowych,
  • z cegły,
  • z porothermu.

Murarze zatrudniani przez TECHBUD-R1 to gwarancja profesjonalizmu, rzetelności, skrupulatności oraz terminowości.Nasze usługi murarskie są zawsze wykonywane zgodnie z ustalonym harmonogramem. Terminowe rozpoczęcie oraz zakończenie robót jest zagwarantowane stosownym zapisem w umowie.

Fachowe doradztwo z zakresu stawiania ścian

W dbałości o jak najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, murowanie ścian jest nadzorowane przez dedykowanego kierownika robót, będącego jednocześnie indywidualnym opiekunem klienta. Dedykowany kierownik robót służy fachowym doradztwem na każdym etapie realizacji zlecenia.