Skip links

 

Tynki maszynowe: natryskowe, gipsowe i wapienne

Nasza oferta usług remontowo-budowlanych – skierowana do mieszkańców oraz firm z Warszawy i okolic – obejmuje profesjonalne tynki maszynowe. Świadczone przez nas usługi tynkarskie wykonywane są na podstawie umowy, w której znajdują się między innymi zapisy o gwarancji terminowego rozpoczęcia i zakończenia prac oraz niezmienności ceny. W przypadku niedotrzymania przez nas umówionych terminów wypłacimy Tobie karę umowną w wysokości 1% wartości kontraktu dziennie. Oferowane przez nas prace tynkarskie są objęte 24-miesięczną pisemną gwarancją.

 

Tynk natryskowy od TECHBUD-R1 – szybko i profesjonalnie

Oferta firmy remontowo-budowlanej TECHBUD-R1 z Warszawy jest kompleksowa. Obejmuje ona tynki maszynowe:

 

  • gipsowe,
  • wapienne,
  • cementowo-wapienne.

Tynk przygotowujemy w nowoczesnym agregacie tynkarskim. Następnie nakładamy go przy pomocy profesjonalnych pistoletów natryskowych.

Jedną z największych zalet tynkowania maszynowego (natryskowego) jest oszczędność czasu. Nakładanie tynku z agregatu jest zdecydowanie mniej czasochłonne niż nakładanie metodą tradycyjną.

 

Jak tynkarz, to tylko od TECHBUD-R1!

Jeśli szukasz rzetelnego i sprawdzonego tynkarza, który zagwarantuje Tobie profesjonalne i terminowe wykonanie prac tynkarskich, to oferta TECHBUD-R1 jest właśnie dla Ciebie.

Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji.