Skip links

Rozbiórki i wyburzenia

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe wyburzenia oraz rozbiórki budowlane na terenie Warszawy i okolic. Zlecone naszej firmie prace wykonywane są przez doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pracowników oraz przy zastosowaniu najlepszego sprzętu. Posiadamy własny, nowocześnie wyposażony park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie zrealizować dowolne zlecenie z zakresu prac rozbiórkowo-wyburzeniowych. Nasza oferta obejmuje wyburzanie budynków oraz obiektów budowlanych betonowych, żelbetowych, ceglanych o dowolnych wymiarach oraz konstrukcji.

Kompleksowe rozbiórki budowlane w Warszawie

Oferta naszej firmy wyburzeniowej obejmuje rozbiórki oraz wyburzanie takich obiektów budowlanych, jak na przykład:

  • kamienice,
  • domy jednorodzinne,
  • domy wielorodzinne,
  • budynki przemysłowe,
  • budynki gospodarcze,
  • kominy.

W dbałości o komfort naszych klientów, posiadamy polisę OC na ewentualne szkody rzeczowe lub osobowe powstałe w wyniku prowadzonych prac rozbiórkowych.

Gwarancja ceny oraz terminowego rozpoczęcia i zakończenia rozbiórki

Jeśli szukasz firmy, która zagwarantuje Tobie, że rozbiórka zostanie rozpoczęta oraz zakończona w terminie, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Jesteśmy jedną z nielicznych firm rozbiórkowych na rynku – a może nawet jedyną – która sama na siebie nakłada kary finansowe. Jeśli zlecona przez Ciebie rozbiórka czy wyburzenie rozpocznie się lub zakończy z opóźnieniem, wypłacimy Tobie karę umowną w wysokości 1% wartości kontraktu dziennie.

Naszym klientom gwarantujemy również niezmienność ceny. Korzystając z naszych usług możesz być pewien, że koszty wyburzenia czy rozbiórki nie wzrosną nagle w trakcie prac lub po ich zakończeniu.