Skip links

Konstrukcje Żelbetowe

Klientom z Warszawy i okolic oferujemy profesjonalne roboty żelbetowe. Zlecone naszej firmie konstrukcje żelbetowe wykonywane są przez wysoko wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wszelkie prace konstrukcyjne są nadzorowane oraz koordynowane przez dedykowanego kierownika budowy, który jest jednocześnie indywidualnym opiekunem klienta. Służy on fachowym doradztwem oraz wsparciem technicznym na każdym etapie wykonywanych robót.

Kompleksowe roboty żelbetowe w Warszawie i okolicach

Nasza oferta usług remontowo-budowlanych jest kompleksowa. Wykonywane przez nas prace obejmują konstrukcje żelbetowe dla budownictwa:

  • mieszkaniowego,
  • biurowego,
  • przemysłowego,
  • użyteczności publicznej.

Gwarancja ceny oraz terminowego wykonawstwa konstrukcji żelbetowych

Firma TECHBUD-R1 to jedno z nielicznych na rynku przedsiębiorstw remontowo-budowlanych, które gwarantuje swoim klientom niezmienność ceny, a także terminowe rozpoczęcie oraz zakończenie robót. Korzystając z naszych usług możesz być pewien, że wszystkie elementy i konstrukcje żelbetowe zostaną wykonane zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem, a koszty inwestycji nie wzrosną nagle w trakcie bądź po zakończeniu prac. Gwarancja niezmienności ceny oraz terminowego wykonawstwa są zapisane w umowie, jaką podpisujemy z każdym klientem. Nasza firma wystawia faktury oraz paragony.