Skip links

Usługi budowlane

Szukasz uczciwej i rzetelnej firmy, która wykona zlecone przez Ciebie roboty budowlane zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz zagwarantuje Tobie niezmienność ceny? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Jesteśmy profesjonalną firmą budowlaną z Warszawy, dla której ważny jest każdy, nawet najdrobniejszy, szczegół. Oferowane przez nas prace wykonywane są w sposób kompleksowy, terminowy, rzetelny oraz zgodny ze sztuką budowlaną. Korzystając z naszych usług możesz być pewien, że nie zostaniesz zaskoczony żadnymi dodatkowymi kosztami, o których nie wiedziałeś w momencie podpisywania umowy.

Kompleksowe usługi budowlane w Warszawie

Świadczone przez nas na terenie Warszawy usługi budowlane są kompleksowe. Nasza oferta obejmuje:

  • rozbiórki i wyburzenia,
  • roboty ziemne,
  • fundamenty,
  • murowanie,
  • konstrukcje żelbetowe,
  • posadzki z agregatu,
  • tynki maszynowe,
  • prace dekarskie.

Wszystkie roboty wykonywane są na podstawie umowy. Dodatkowo, otrzymasz na nie 24-miesięczną gwarancję.

Jako renomowana firma budowlana posiadamy ubezpieczenie na wypadek szkód wyrządzonych przez naszych pracowników. Ewentualne straty zostaną więc pokryte z naszej polisy ubezpieczeniowej.

Gwarancja ceny na usługi budowlane na terenie Warszawy

Nasza firma budowlana udziela gwarancji niezmienności ceny na wszystkie roboty. Gwarantujemy, że kwota na którą się umówiliśmy na pewno nie wzrośnie w trakcie prac lub po ich zakończeniu. Oznacza to brak niemiłych niespodzianek w postaci dopłat przy końcowym rozliczeniu usługi.

Gwarancja rozpoczęcia i zakończenia robót budowlanych w terminie

Nieterminowość to jeden z najczęstszych zarzutów kierowanych wobec pracowników budowlanych. Z nami jest inaczej. Naszym klientom gwarantujemy bowiem terminowe rozpoczęcie oraz zakończenie robót. W przeciwnym wypadku sami na siebie nakładamy kary! Jeśli nie dotrzymamy ustalonych z Tobą terminów, wypłacimy Tobie karę umowną w wysokości 1% wartości kontraktu za każdy dzień roboczy opóźnienia. Dotyczy to zarówno rozpoczęcia robót, jak i ich zakończenia.