Skip links

Wyburzanie ścian

Wyburzanie ścian to teoretycznie nic trudnego. Ze względów bezpieczeństwa warto jednak powierzyć tego typu prace specjalistom. Jeśli szukasz profesjonalnej ekipy remontowo-budowlanej z Warszawy lub okolic, która zaoferuje Tobie profesjonalne wyburzanie ścian działowych oraz nośnych z gwarancją niezmienności ceny i terminowej realizacji zlecenia, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Wszelkie prace wyburzeniowe wykonujemy na podstawie przejrzystej, napisanej zrozumiałym językiem, umowy. Na nasze usługi wystawiamy faktury oraz paragony.

Rozbiórka ściany z TECHBUD-R1 – zadbaj o dobre relacje z sąsiadami

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo uciążliwe dla lokatorów może być wyburzanie ścian w mieszkaniu w bloku. Dlatego też, w dbałości o dobre relacje naszych klientów z sąsiadami, wszelkie prace wyburzeniowe prowadzimy wyłącznie w dni powszednie, w godzinach od 8:00 do 18:00. Roboty prowadzone są zawsze w zgodzie z regulaminem budynku.

Wyburzanie ścian w Warszawie z gwarancją terminowego rozpoczęcia oraz zakończenia prac

Klienci, którzy skorzystają z naszych usług remontowo-budowlanych otrzymują pisemną gwarancję terminowego rozpoczęcia oraz zakończenia prac wyburzeniowych. W przeciwnym wypadku zobowiązujemy się do wypłacenia kary umownej w wysokości 1% wartości kontraktu za każdy dzień roboczy opóźnienia.