Skip links

Realizacja Zadań Remontowych I InwestycyjnychRoboty ZiemneKonstrukcje ŻelbetowePrace MurarskieRoboty BranżowePosadzki MaszynowePrace Wykończeniowe
W Całym Zakresie BudownictwaNiwelacje, Przygotowanie Terenu Pod InwestycjęUstawienie Szalunków, Zbrojenia, Ułożenie I Pielęgnacja BetonuMurowanie Ścian Oporowych, Nośnych, DziałowychInstalacje Elektrotechniczne, Wentylacyjne, Wod-KanPosadzki Maszynowe, Przemysłowe, WylewkiZabudowy G-K, Tynki, Gładzie, Prace Glazurnicze
Dowiedz się więcej

ZOBACZ NASZE OFERTY PRACY

MOŻE SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE?

TECHBUD-R1 to miejsce, w którym łączymy doświadczenie w zakresie prac wykończeniowych z innowacją, energią w działaniu oraz pasją. TECHBUD-R1  to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się kompleksową obsługą w zakresie prac wykończeniowych lokali mieszkalnych i komercyjnych. Istniejąc od 2015 roku zdążyliśmy obsłużyć setki zadowolonych klientów. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowiska:

KOORDYNATOR PRAC WYKOŃCZENIOWYCH

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • nadzór nad pracami wykończeniowymi w lokalach mieszkalnych
  • współpraca z podwykonawcami firmy
  • czuwanie nad realizacją projektu
  • obsługa bieżących spraw biurowych związanych ze stanowiskiem

Od naszych przyszłych współpracowników oczekujemy:

  • znajomości rynku wykończeń
  • wykształcenia o profilu budowlanym lub doświadczenia w firmie wykończeniowej
  • dbałość o jakość i terminowość realizacji
  • umiejętności czytania projektów
  • dbałości o szczegóły
  • znajomości programu MS Office
  • dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy pod presją czasu
  • entuzjazmu i wytrwałości w dążeniu do celu
  • wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności pracy z klientem
  • prawa jazdy kat B – warunek konieczny

Gwarantujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (stała podstawa i prowizje od zrealizowanych projektów)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • profesjonalne szkolenia z zakresu materiałów budowlanych
  • biuro położone w cichej części Warszawy
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • auto służbowe
  • świetną atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i uczestnictwie w ciekawych projektach
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach
  • imprezy integracyjne i eventy firmowe
  • bony świąteczne
  • kartę MultiSport

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Aplikację ze zdjęciem wraz z podaniem w tytule maila imienia i nazwiska prosimy o wysłanie na adres mailowy r.opala@techbud-r1.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Qualion Rate Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 87 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest  Qualion Rate Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 87. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zainteresowała cię nasza oferta?

CHCĘ OTRZYMAĆ NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ OFERTĘ