Skip links

Realizacja Zadań Remontowych I InwestycyjnychRoboty ZiemneKonstrukcje ŻelbetowePrace MurarskieRoboty BranżowePosadzki MaszynowePrace Wykończeniowe
W Całym Zakresie BudownictwaNiwelacje, Przygotowanie Terenu Pod InwestycjęUstawienie Szalunków, Zbrojenia, Ułożenie I Pielęgnacja BetonuMurowanie Ścian Oporowych, Nośnych, DziałowychInstalacje Elektrotechniczne, Wentylacyjne, Wod-KanPosadzki Maszynowe, Przemysłowe, WylewkiZabudowy G-K, Tynki, Gładzie, Prace Glazurnicze
Dowiedz się więcej

POLISA OC

Fachowcy mieli tylko przyjść i odmalować ściany. Po jakimś czasie zauważyłem drobne wgniecenia w parkiecie, prawdopodobnie od drabiny. Cyklinowanie kosztowało 6500 złotych. Pieniędzy nie odzyskałem, bo malarze nie byli ubezpieczeni.

Grzegorz 39l. Warszawa

Znajoma poleciła mi ekipę budowlaną i ruszył remont. Na koniec prac okazało się, że  grzejnik ma uszkodzone zawory, a sprowadzone z Włoch płytki są porysowane. Fachowcy nie byli ubezpieczeni. Wszystko musiałam kupować sama.

Katarzyna 33l. Warszawa

Tynkarze przyszli zrobić tynki. Zachlapali okna, a czyszcząc szyby porysowali je tak, że zrobiły się dosłownie matowe. Nie stać mnie na nowe, więc do tej pory patrzę na świat przez matowe szyby. Gdyby byli ubezpieczeni nowe okna pokryłby ubezpieczyciel.

Dariusz 49l. Warszawa

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SZKODY PODCZAS PRAC ŁADUNKOWYCH

Jesteśmy ubezpieczeni od szkód rzeczowych powstałych podczas załadunku lub rozładunku. Ma to szczególne znaczenie, gdy pracownicy wnoszą do lokalu delikatne materiały jak lustra, kabiny prysznicowe, drzwi, płytki, oświetlenie, czy armaturę.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA PRODUKT

Jesteśmy ubezpieczeni od szkód rzeczowych powstałych z wadliwości  materiałów budowlanych, więc jeśli okaże się, że usterka spowodowana jest wadą fabryczną produktu nie będziesz musiał dochodzić swoich praw u producenta – szkody pokryje nasz ubezpieczyciel

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SZKODY WYRZĄDZONE PRZEZ PODWYKONAWCÓW

Jesteśmy ubezpieczeni od szkód wyrządzonych przez naszych podwykonawców, dzięki czemu powstałą usterkę zgłaszasz tylko jednej firmie, bez przerzucania się odpowiedzialnością

ODPOWIEDZIALNOŚĆ DELIKTOWO-KONTRAKTOWA ZA SZKODY RZECZOWE I OSOBOWE W ZWIĄZKU Z PROWADZONĄ DZIAŁALNOŚCIĄ

Jesteśmy ubezpieczeni od szkód rzeczowych i osobowych wyrządzonych zarówno nieumyślnie jak i wskutek rażącego niedbalstwa, dzięki czemu ubezpieczyciel pokryje koszty bez dodatkowego dochodzenia w jaki sposób powstały

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SZKODY SPOWODOWANE W URZĄDZENIACH LUB INSTALACJACH W TRAKCIE WYKONYWANIA PRAC

Jesteśmy ubezpieczeni od szkód wyrządzonych w instalacjach i urządzeniach, znajdujących się w remontowanym lokalu. Dotyczy to całego znajdującego się lokalu mienia (okien, drzwi, sprzętu RTV/AGD, elektroniki, mebli, armatury, płytek, parkietów, grzejników itp., zarówno tych już istniejących jak i przeznaczonych do montażu, a także instalacji – elektrycznej, hydraulicznej, alarmowej, C.O. wentylacji, klimatyzacji itd.)

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SZKODY POWSTAŁE PO WYKONANIU I PRZEKAZANIU PRACY W UŻYTKOWANIE ODBIORCY

Jesteśmy także ubezpieczeni od usterek powstałych po przekazaniu lokalu do użytkowania, dzięki czemu jesteś objęty naszym parasolem ochronnym i możesz czuć się bezpiecznie

Dbamy o sprawy naszych klientów, dlatego współpracujemy z jednym z najlepszych Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce, o ugruntowanej pozycji na rynku i długoletnią tradycją.

Allianz

Allianz Polska jest dziś jedną z najszybciej rozwijających się grup w sektorze ubezpieczeniowo-finansowym. Świadczy kompleksowe usługi dla blisko 1,4 miliona klientów indywidualnych i korporacyjnych. W 2016 roku składki z ubezpieczeń w Grupie Allianz Polska wyniosły  2.3 mld złotych, a aktywa sięgnęły 14 mld zł.

Nie korzystamy z najtańszych towarzystw ubezpieczeniowych, bo zdajemy sobie sprawę jak wygląda ściągalność odszkodowań w ich przypadku. Chcemy, aby nasi Klienci na prawdę byli chronieni. Nie zależy nam na tworzeniu iluzji bezpieczeństwa.

5 miesięcy po zakończeniu prac zauważyłem mokrą plamę na ścianie. Zgłosiłem to u wykonawcy. Następnego dnia przyjechali pracownicy, aby zbadać temat. Rozkuli ścianę i okazało się, że pękło kolanko – nowe, od renomowanego producenta. Miało wadę fabryczną. Firma TECHBUD-R1 zgłosiła to u swojego ubezpieczyciela. Procedura rozpatrzenia wniosku zaczęła się błyskawicznie. Jeszcze tego samego dnia zadzwonili do mnie pracownicy Allianz. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, wszystkie formalności załatwiłem online. Pracownicy TECHBUD-R1 od ręki naprawili usterkę, a po 2 tygodniach miałem pieniążki na koncie.

Sebastian 32l. Milanówek

Firma TECHBUD-R1 wykonywała u mnie remont domu. Mimo zabezpieczenia kotła folią i taśmą dostał się do niego kurz remontowy, przez co piec wyrzucał błąd i nie chciał odpalić. Sprawę natychmiast zgłoszono do ubezpieczyciela TECHBUD-R1. Zwrócono mi 700 złotych za przyjazd serwisanta, a cała procedura zajęła dosłownie kilka dnia.

Mateusz 27l. Łomianki

Kupiłem mieszacz podtynkowy bardzo dobrej, znanej firmy. Po jakimś czasie przestał działać, co było bardzo kłopotliwe, bo cała rodzina nie mogła brać kąpieli. Zgłosiłem to do pracowników TECHBUD-R1. Gdy przyjechali, okazało się, że zwyczajnie się zepsuł. Aby go wymienić konieczne było skucie płytek, więc zrobił się z tego mały remont. Porobiliśmy zdjęcia, właściciel zaproponował, że zgłosi to u swojego ubezpieczyciela. Zwrócono mi całość kosztów, a panowie z TECHBUD-R1 uwinęli się z wymianą w 2 dni.

Tomek 36l. Praga Północ

KWOTA UBEZPIECZENIA 300 000 ZŁOTYCH

PEŁNA OCHRONA UBEZPIECZENIOWA

BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ

Zainteresowała cię nasza oferta?

CHCĘ OTRZYMAĆ NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ OFERTĘ