Skip links

Montaż wentylacji, instalacje wentylacyjne

Klientom indywidualnym oraz firmom z Warszawy i okolic oferujemy profesjonalny montaż wentylacji. Zlecona naszej firmie remontowo-budowlanej instalacja wentylacji wykonywana jest przez wysoko wykwalifikowanych monterów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Systemy montowane przez specjalistów TECHBUD-R1 odznaczają się wysoką wydajnością oraz bezawaryjnym działaniem. Oferujemy nowoczesne rozwiązania od sprawdzonych, renomowanych dostawców.

Kompleksowy montaż wentylacji w Warszawie i okolicach

Oferowane przez nas usługi monterskie są kompleksowe. Nasza oferta obejmuje profesjonalny montaż wentylacji:

  • grawitacyjnej,
  • nawiewnej,
  • wywiewnej,
  • wymuszonej,
  • mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacji).

Świadczymy również profesjonalne usługi z zakresu montażu systemów centralnego odkurzania. Odkurzacze centralne mogą być stosowane zarówno w domach jednorodzinnych, jak i budynkach biurowych.

TECHBUD-R1 – gwarancja niezmienności ceny oraz terminowej instalacji wentylacji

Na wszystkie nasze usługi – w tym montażu wentylacji – udzielamy gwarancji niezmienności ceny oraz terminowej realizacji zlecenia. Co ważne, są to gwarancje pisemne, zapisane w umowie, jaką podpisujemy z każdym klientem. W przypadku nieterminowego rozpoczęcia lub zakończenia prac, wypłacimy Tobie karę umowną w wysokości 1% wartości kontraktu za każdy dzień roboczy opóźnienia.