Usługi elektryczne. Montaż instalacji elektrycznych


Klientom indywidualnym oraz biznesowym z Warszawy i okolic oferujemy profesjonalne usługi elektryczne. Wymiana czy montaż instalacji elektrycznej wykonywana jest przez elektryków z wieloletnim doświadczeniem, dysponujących nowoczesnym sprzętem. Na wykonywane przez nas instalacje elektryczne udzielamy 24-miesięcznej pisemnej gwarancji. Klientom, którzy skorzystają z usług naszej firmy wystawiamy paragony oraz faktury.

 

Kompleksowe usługi elektryczne w Warszawie i okolicach

Nasza oferta usług elektrycznych jest kompleksowa. W zakres wykonywanych przez nas prac wchodzą między innymi takie czynności, jak:

  • przygotowanie wykopów pod instalację elektryczną,
  • wymiana oraz montaż instalacji elektrycznej,
  • montaż oświetlenia.

Instalacje elektryczne wykonujemy zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i biurowych oraz przemysłowych.

 

Gwarancja niezmienności ceny na montaż instalacji elektrycznej w Warszawie

Wszystkie świadczone przez nas usługi są wykonywane na podstawie przejrzystej umowy. Ponadto, naszym klientom gwarantujemy niezmienność ceny oraz terminowe rozpoczęcie i zakończenie prac instalatorskich. Jeśli instalacja elektryczna nie zostanie wykonana zgodnie z ustalonym harmonogramem, wówczas wypłacimy Tobie karę umowną w wysokości 1% wartości kontraktu za każdy dzień roboczy opóźnienia. Gwarancja niezmienności ceny oraz terminowej realizacji zlecenia są zapisane w umowie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI