Skip links

Montaż instalacji centralnego ogrzewania

Firma remontowo-budowlana TECHBUD-R1 z Warszawy oferuje profesjonalny montaż centralnego ogrzewania. Nasza oferta obejmuje zarówno wykonanie nowej instalacji CO, jak i wymianę już istniejącej. Wszystkie usługi instalacyjne wykonujemy na podstawie przejrzystej umowy, jaką podpisujemy z każdym klientem. Za podłączenie instalacji centralnego ogrzewania wystawiamy faktury oraz paragony. Zlecenie jest realizowane przez wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych monterów.

Fachowy i terminowy montaż instalacji CO w Warszawie i okolicach

Klientom, którzy skorzystają z naszych usług gwarantujemy terminowe wykonanie zlecenia. Korzystając z oferty TECHBUD-R1 możesz być pewien, że instalacja CO w Twoim domu czy firmie zostanie wykonanie zgodnie z ustalonym harmonogramem. W przeciwnym razie wypłacimy Tobie karę umowną za każdy dzień roboczy opóźnienia.

Gwarancja niezmienności ceny montażu instalacji grzewczych

To jednak nie wszystko. Naszym klientom gwarantujemy również niezmienność ceny. Oznacza to, że cena wykonania usługi nie wzrośnie nagle z niewyjaśnionego powodu. Zapewniamy, że nie zaskoczymy Cię żadnymi dodatkowymi kosztami, o których nie wiedziałeś w momencie podpisywania umowy.

Co ważne, zarówno gwarancja terminowego montażu centralnego ogrzewania, jak i niezmienności ceny zostały zapisane w umowie.