Skip links

Realizacja Zadań Remontowych I InwestycyjnychRoboty ZiemneKonstrukcje ŻelbetowePrace MurarskieRoboty BranżowePosadzki MaszynowePrace Wykończeniowe
W Całym Zakresie BudownictwaNiwelacje, Przygotowanie Terenu Pod InwestycjęUstawienie Szalunków, Zbrojenia, Ułożenie I Pielęgnacja BetonuMurowanie Ścian Oporowych, Nośnych, DziałowychInstalacje Elektrotechniczne, Wentylacyjne, Wod-KanPosadzki Maszynowe, Przemysłowe, WylewkiZabudowy G-K, Tynki, Gładzie, Prace Glazurnicze
Dowiedz się więcej

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CEN

Umówiłam się z ekipą na daną stawkę. Mieli sami kupić materiały i je dowieźć. Na koniec prac beztrosko mi oznajmili, że muszę im jeszcze zwrócić prawie 3 tys. złotych bo na wstępie nie uwzględnili wszystkich materiałów. Byłam wściekła, ale dla świętego spokoju zapłaciłam.

Jolanta 42l. Ochota

Fachowcy wykonywali u mnie generalny remont mieszkania. Zakres był z góry jasno określony. Zgodziłam się na stawkę i prace ruszyły. Na koniec prac panowie stwierdzili, że zeszło im się dłużej niż planowali, więc muszą podnieść cenę. Wzrosła prawie o 30% względem początkowej. Byłam załamana.

Danuta 48l. Michałowice

Ekipa miała wykonać niewielki remont mieszkania. Zaczęło się od sufitów podwieszanych. Oznajmili mi, że sufit owszem wykonali, ale za wtapianie taśmy i spoinowanie to już policzą osobno. Zdziwiłem się, ale kwota nie wyszła duża, więc machnąłem ręką. Potem okazało się że osobno muszę zapłacić jeszcze za fugowanie płytek, silikonowanie oraz akrylowanie. Gdy zapytałem ich, czy za mieszanie farby w wiadrze też zaraz zaczną mnie liczyć obrazili się i zniknęli. Przestrzegam przed tego typu fachowcami.

Jan 59l. Warszawa

GWARANTUJEMY, ŻE PODANE W KOSZTORYSIE STAWKI NIE WZROSNĄ

Dajemy pisemną gwarancję, że podane w wycenie stawki nie wzrosną w trakcie prac, ani po ich zakończeniu

GWARANTUJEMY, ŻE NIE ZAPŁACISZ WIĘCEJ ZA MATERIAŁY

Dajemy gwarancję na wyliczone przez nas ilości materiałów, a gdyby jednak okazało się, że się pomyliliśmy za brakujące materiały zapłacimy z własnej kieszeni

GWARANTUJEMY BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW

Dajemy gwarancję, że nie są wymagane żadne dodatkowo płatne usługi do wykonania prac objętych umową

Firma TECHBUD-R1 przedstawiła mi bardzo czytelną i przejrzystą wycenę. Uwzględniała ona wszystkie prace i materiały i choć na pierwszy rzut oka wydawało się, że jest to droższa firma, po wnikliwej analizie okazało się, że wcale nie. Konkurencyjne firmy po prostu zwyczajnie nie uwzględniały w swoich wycenach wszystkich prac i materiałów.

Marzena 34l. Jelonki

Wycena została przygotowana w sposób rzetelny i uczciwy, a podane ceny faktycznie były na stałym poziomie do samego końca remontu. Każdy kto kiedykolwiek miał przejścia z ekipami remontowymi na pewno to doceni.

Iwona 46l. Marysin

Firma TEHBUD-R1 wykonywała u mnie kompleksowy remont mieszkania z lat 70. Po skuciu płytek okazało się, że będą musieli użyć znacznie więcej materiału niż to się na początku wydawało. Mimo to nikt z firmy nawet słowem nie wspomniał o jakichkolwiek dopłatach. Cena została na uzgodnionym wcześniej poziomie.

Roman 56l. Białołęka

BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW

BEZ NIEPRZYJEMNOŚCI PRZY KOŃCOWYM ROZLICZENIU

PRZEWIDYWALNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Zainteresowała cię nasza oferta?

CHCĘ OTRZYMAĆ NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ OFERTĘ