Skip links

Realizacja Zadań Remontowych I InwestycyjnychRoboty ZiemneKonstrukcje ŻelbetowePrace MurarskieRoboty BranżowePosadzki MaszynowePrace Wykończeniowe
W Całym Zakresie BudownictwaNiwelacje, Przygotowanie Terenu Pod InwestycjęUstawienie Szalunków, Zbrojenia, Ułożenie I Pielęgnacja BetonuMurowanie Ścian Oporowych, Nośnych, DziałowychInstalacje Elektrotechniczne, Wentylacyjne, Wod-KanPosadzki Maszynowe, Przemysłowe, WylewkiZabudowy G-K, Tynki, Gładzie, Prace Glazurnicze
Dowiedz się więcej

ELEKTRONICZNY DZIENNIK BUDOWY

Kupiliśmy z mężem dom pod Warszawą. Ze względu na charakter naszej pracy późno wracaliśmy do domu i nie mieliśmy możliwości być na budowie codziennie – pojawialiśmy się tam raz na dwa tygodnie. W piątym tygodniu okazało się, że ekipa pomyliła płytki i te z łazienki położyli w toalecie, a te z toalety – w łazience.

Małgorzata 47l. Bielany

Ekipę miałem z polecenia, więc nie kontrolowałem za bardzo. Któregoś dnia, gdy pojawiłem się na budowie okazało się, że panowie zrobili sobie z mojego mieszkania imprezownię. Pogoniłem ich natychmiast.

Paweł 36l. Jabłonna

Chwilę po rozpoczęciu remontu dorwała mnie grypa, przez co nie mogłem być tam przez kolejne 2 tygodnie. Po wyzdrowieniu udałem się na budowę, a tam widoki dosłownie jak po wojnie. Jeden wielki chlew, prace praktycznie stały w miejscu, a panowie fachowcy przy głośnej muzyce bawili się w najlepsze.

Jacek 43l. Tarchomin

ZDALNY WGLĄD W POSTĘPY PRAC

Dzięki Elektronicznemu Dziennikowi Budowy masz ciągły dostęp do protokołów zaawansowania prac

CODZIENNE ZDJĘCIA Z POSTĘPÓW PRAC

Codzienne zdjęcia z postępów prac dostępne online

SZYFROWANY DOSTĘP DO INDYWIDUALNEGO KONTA

Dostęp do dokumentów i zdjęć masz tylko Ty i osoby przez Ciebie upoważnione

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Nie udostępniamy zdjęć nikomu poza Tobą

TRWAŁE USUWANIE DANYCH PO ZAKOŃCZENIU PRAC

Po zakończeniu prac możesz zdecydować czy chcesz pobrać dokumentację fotograficzną, czy nie po czym zostanie ona trwale usunięta z serwerów

Mam 74 lata i nigdy nie korzystałam z komputera. Elektroniczny Dziennik Budowy firmy TECHBUD-R1 jest bardzo prosty w obsłudze, a sam fakt, że mogłam oglądać zdjęcia z remontu będąc w sanatorium 200 kilometrów dalej był w moich czasach nie do pomyślenia.

Zenona 74l. Okuniew

Na prawdę super sprawa! Zdjęcia bardzo dobrej jakości, uchwycone na nich to co ważne i istotne. Warto mieć takie zdjęcia na swoim dysku – zwłaszcza te instalacji, żeby później, wieszając obrazek, nie uszkodzić kabla lub rurki. Polecam!

Zuzanna 24l. Wola

Nie słyszałam o firmie budowlanej, która codziennie robiłaby zdjęcia i udostępniała je klientom. Większość firm działa tak, żeby zatuszować swoje fuszerki, czy niedoróbki, ale nie TECHBUD-R1. Nie mają się czego wstydzić, więc zrobili Elektroniczny Dziennik Budowy, żebym mogła codziennie śledzić postępy prac. Jak dla mnie bomba!

Monika 32l. Saska Kępa

ZDALNY WGLĄD W POSTĘPY PRAC

WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO

Zainteresowała cię nasza oferta?

CHCĘ OTRZYMAĆ NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ OFERTĘ