Skip links

Realizacja Zadań Remontowych I InwestycyjnychRoboty ZiemneKonstrukcje ŻelbetowePrace MurarskieRoboty BranżowePosadzki MaszynowePrace Wykończeniowe
W Całym Zakresie BudownictwaNiwelacje, Przygotowanie Terenu Pod InwestycjęUstawienie Szalunków, Zbrojenia, Ułożenie I Pielęgnacja BetonuMurowanie Ścian Oporowych, Nośnych, DziałowychInstalacje Elektrotechniczne, Wentylacyjne, Wod-KanPosadzki Maszynowe, Przemysłowe, WylewkiZabudowy G-K, Tynki, Gładzie, Prace Glazurnicze
Dowiedz się więcej

SZUKASZ IMPULSU DO ROZWOJU DZIAŁALNOŚCI?

ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACĘ Z PROFESJONALISTAMI!

TECHBUD-R1 to miejsce, w którym łączymy doświadczenie w zakresie prac wykończeniowych z innowacją, energią w działaniu oraz pasją. TECHBUD-R1  to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się kompleksową obsługą w zakresie prac wykończeniowych lokali mieszkalnych i komercyjnych. Istniejąc od 2015 roku zdążyliśmy obsłużyć setki zadowolonych klientów.

Zajmujesz się projektowaniem wnętrz i chcesz polecić swojemu klientowi ekipę wykończeniową, za którą nie będziesz musiał się wstydzić?

Chcesz spędzać mniej czasu na budowach i zwiększyć swoje dochody realizując więcej zleceń? Skontaktuj się z nami, jesteśmy przekonani, że możemy Ci w tym pomóc!

Zadzwoń i umów się na spotkanie: +48 732 333 666

ZOBACZ CZYM SIĘ ZAJMUJEMY
POZNAJ NASZĄ FILOZOFIĘ
SPRAWDŹ CO OFERUJEMY NASZYM KLIENTOM
PRZECZYTAJ NASZE PORADY
TECHBUD-R1 GENERALNY WYKONAWCA

Zainteresowała cię nasza oferta?

CHCĘ OTRZYMAĆ NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ OFERTĘ