Skip links

Realizacja Zadań Remontowych I InwestycyjnychRoboty ZiemneKonstrukcje ŻelbetowePrace MurarskieRoboty BranżowePosadzki MaszynowePrace Wykończeniowe
W Całym Zakresie BudownictwaNiwelacje, Przygotowanie Terenu Pod InwestycjęUstawienie Szalunków, Zbrojenia, Ułożenie I Pielęgnacja BetonuMurowanie Ścian Oporowych, Nośnych, DziałowychInstalacje Elektrotechniczne, Wentylacyjne, Wod-KanPosadzki Maszynowe, Przemysłowe, WylewkiZabudowy G-K, Tynki, Gładzie, Prace Glazurnicze
Dowiedz się więcej

24-MIESIĘCZNA GWARANCJA Z MOŻLIWOŚCIĄ WYDŁUŻENIA DO 5 LAT

Zaczęły odpadać w łazience płytki. Fachowiec chyba bardzo się spieszył jak je kładł, bo wszystkie poklejone były na placki i odeszły razem z tynkiem. Zadzwoniłam do Pana Jarosława, ale powiedział, że on na nic gwarancji nie dawał i nie zamierza niczego poprawiać.

Halina 57l. Śródmieście

Ze dwa tygodnie od zakończenia remontu zauważyłem mokrą plamę pod brodzikiem. Zdemontowałem wierzchnią osłonę i okazało się, że leje się z syfonu. Fachowcy stwierdzili, że musiało być dobrze i że to na pewno ja to popsułem, po czym odmówili wykonania naprawy.

Hubert 44l. Tarchomin

Jak wprowadziliśmy się z narzeczoną do naszego nowego mieszkania zauważyliśmy, że nie domykają się drzwi do sypialni. Były ewidentnie źle zamontowane. Niestety nie miałem podpisanej umowy z ekipą i odmówili przyjazdu.

Michał 28l. Włochy

24-MIESIĄCE GWARANCJI

MOŻLIWOŚĆ WYDŁUŻENIA GWARANCJI DO 5 LAT

Któregoś dnia wyślizgnął mi się z ręki duży słoik z ogórkami. Upadając zniszczył płytki podłogowe. Byłam zrozpaczona, tym bardziej że mieszkałam wtedy samotnie, a sama nie umiałabym wymienić popękanych płytek. Z pomocą przyszli pracownicy TECHBUD-R1. Przyjechali, wymienili płytki, następnego dnia wpadli dosłownie na 10 minut je zafugować. Za wszystko nie zapłaciłam ani złotówki. Polecam!

Julia 23l. Targówek

Po ok. 1,5 roku od remontu zaczął cieknąć kran. Prawdę mówiąc był kiepskiej jakości i chyba to było główną przyczyną, ale fachowcy z TECHBUD-R1 i tak zgodzili się wymienić go bezpłatnie. To lubię!

Janusz 58l. Wola

Około 7 miesięcy od wprowadzenia się do mieszkania mój mąż zauważył drobne pęknięcia w rogach, gdzie sufit podwieszany łączy się ze ścianą. Budynek był nowy, więc przypuszczam, że spękania pojawiły się gdy zaczął osiadać. Ekipa z TECHBUD-R1 przyjechała i w kilka godzin pozbyła się nieestetycznych rys. Zostawili po sobie porządek i czyste podłogi. Jak dla mnie super!

Beata 31l. Karczew

24-MIESIĘCZNA GWARANCJA

MOŻLIWOŚĆ WYDŁUŻENIA DO 5 LAT

BEZPŁATNE USUNIĘCIE USTERKI POWSTAŁEJ Z TWOJEJ WINY DO WARTOŚCI 200,00 PLN

Zainteresowała cię nasza oferta?

CHCĘ OTRZYMAĆ NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ OFERTĘ